foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Novinky 2008-2009

Dne 22. 3.2009 se SK KRASO Děčín zúčastnil přeborů Ústeckého kraje, kde závodilo celkem 8 klubů krasobruslení.

Dne 15.03.2009 se klub krasobruslení SK KRASO Děčín zúčastnil závodů ve Dvoře Králové „O pohár projektu Bruslička“,

Dne 06.–08.03.2009 se závodnice klubu SK KRASO Děčín Karolína VOTÁPKOVÁ zúčastnila, jako jediná zástupkyně Ústeckého kraje,

Klub SK KRASO Děčín se dne 28.2.2009 zúčastnil závodů v krasobruslení „Chebské brusličky a Chebského špalíčku“ v Chebu.

Dne 22.02.2009 jsme se zúčastnili závodu v krasobruslení  VC USK Praha.

Klub SK KRASO Děčín pořádal dne 21.2.2009 závody v krasobruslení pod názvem „Křišťálová brusle Děčín“, kterého se zúčastnilo 18 klubů z celé ČR.

Dne 14.2.2009 se klub krasobruslení SK KRASO Děčín zúčastnil závodů "Velká cena KK Praha".

Klub krasobruslení SK KRASO Děčín se dne 08.02.2009 zúčastnil závodů v krasobruslení „Karlovarská brusle 2009“ v Karlových Varech.

Dne 07.02.2009 se klub krasobruslení SK KRASO Děčín zúčastnil závodů v krasobruslení XXIII.ročníku závodu „Velká cena Litvínova“.

Dne 24.ledna 2009 se náš klub krasobruslení SK KRASO Děčín zúčastnil závodů - 4.ročník - „Lázeňský pohárek“ - Mariánské lázně.

Dne 17.ledna 2009 se klub krasobruslení SK KRASO Děčín zúčastnil závodů „Kralupská klička“ v Kralupech n/Vlt.

Dne 11.01.2009 se klub krasobruslení SK KRASO Děčín zúčastnil závodů v krasobruslení - 32.ročník Ještědská brusle - Liberec.

Dne 08.12.2008 pořádal klub SK KRASO Děčín na ZS v Děčíně Mikulášskou nadílku pro nejmenší děti - přípravku.

Kategorie junioři – 1. místo

ČEŠKA Michal (SK KRASO Děčín)
PROCHÁZKOVÁ Karolína (USK Praha)

Kategorie žactvo mladší - THÜRLOVÁ Hana – 1. místo

Kategorie žactvo nejmladší - KOPEJSKOVÁ Tereza – 1. místo
Kategorie nováčci mladší - TOJMAROVÁ Jorika – 1.místo

Kategorie žačky – VOTÁPKOVÁ Karolína – 11.místo

Kategorie nováčci mladší – TOJMAROVÁ Jorika – 1.místo

Kategorie žactvo nejmladší – KOPEJSKOVÁ Tereza – 2. místo
Kategorie žactvo mladší – THÜRLOVÁ Hana – 6. místo
Kategorie žactvo mladší – KOPEJSKOVÁ Barbora – 9. místo

Kategorie žactvo mladší A – THÜRLOVÁ Hana – 2. místo

Kategorie nováčci mladší A – TOJMAROVÁ Jorika – 3.místo

Kategorie žačky – VOTÁPKOVÁ Karolína – 1.místo

Kategorie žačky mladší – KOPEJSKOVÁ Barbora – 6.místo

Kategorie žačky – VOTÁPKOVÁ Karolína – 12.místo

Kategorie žačky mladší – KOPEJSKOVÁ Barbora – 22.místo

ZačátekPředchozí12DalšíKonec
Strana 1 z 2
Copyright © 2019 SK KRASO Děčín Rights Reserved.