foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Závodní sezóna 2010-2011

JGP Drážďany GER. – 06.10.–10.10.2010

 

kategorie

umístění

Michal ČEŠKA
(SK KRASO Děčín)
Karolína Procházková
(USK Praha)

Junioři taneční páry

9

 

 

 

 

 

 

Krušnohorská brusle + Ústecká bruslička Ústí n/L. – 06.11.2010

 

kategorie

umístění

Thürlová Hana
Kopejsková Barbora
Kopejsková Tereza
Šafránková Kristýna
Konášová Klára
Šafránek Oliver
Štajnerová Veronika

Žačky A
Žačky A
Žačky mladší A
Žačky nejmladší B
Přípravka B
Přípravka B
Přípravka B

1
5
3
10
4
6
7

 

 

 

 

 

 

Slánská brusle Slaný – 13.11.2010

 

kategorie

umístění

Tojmarová Jorika
Thürlová Iva
Jandačová Anastázie
Tojmarová Petra
Brňáková Tereza
Keltnerová Eva
Černíková Adéla

Žačky nejmladší
Nováčci B
Nováčci mladší A
Přípravka prvky A
Přípravka prvky A
Přípravka prvky B
Přípravka prvky B

13
10
5
5
11
7
11

 

 

 

 

 

 

ICE CHALLENGE GRAZ Rakousko – 09.11.–14.11.2010

 

kategorie

umístění

Michal ČEŠKA
(SK KRASO Děčín)
Karolína Procházková
(USK Praha)

Junioři taneční páry

1

 

 

 

 

 

 

VC Podřipska Roudnice n/l. – 20.11.2010

 

kategorie

umístění

Votápková Karolína
Kopejsková Barbora
Kopejsková Tereza
Tojmarová Jorika
Pechancová Adéla
Jandačová Anastázie
Tojmarová Petra
Rusnáková Nikola
Zajícová Patricie

Juniorky
Žačky A
Žačky mladší A
Žačky nejmladší A
Žačky nejmladší B
Nováčci mladší A
Přípravka prvky
Přípravka prvky
Přípravka prvky

1
1
4
2
8
1
7
11
14

 

 

 

 

 

 

Memorial Pavla Romana Olomouc – 19.11.–21.11.2010

 

kategorie

umístění

Michal ČEŠKA
(SK KRASO Děčín)
Karolína Procházková
(USK Praha)

Junioři taneční páry

2

 

 

 

 

 

Podkrušnohorský pohár Bílina – 27.11.2010

 

kategorie

umístění

Votápková Karolína
Thürlová Hana
Tojmarová Jorika
Rosendorfová Vendula
Thürlová Iva
Šafránková Kristýna
Keltnerová Eva
Počepková Jana
Černíková Adéla
Tojmarová Petra
Klabanová Tereza
Zajícová Patricie

Juniorky
Žačky A
Žačky nejmladší A
Nováčci A
Nováčci B
Žačky nejmladší B
Přípravka prvky bez omezení věku
Přípravka prvky bez omezení věku
Přípravka prvky bez omezení věku
Přípravka mladší
Přípravka mladší
Přípravka mladší

2
5
1
8
5
7
1
3
9
6
14
16

 

 

 

 

 

 

Malá cena Mladá Boleslav – 11.12.2010

 

kategorie

umístění

Kopejsková Barbora
Kopejsková Tereza
Tojmarová Jorika
Pechancová Adéla
Jandačová Anastázie

Žačky A
Žačky mladší A
Žačky nejmladší A
Žačky nejmladší B
Nováčci mladší

4
4
3
14
1

 

 

 

 

 

 

Mezinárodní mistrovství ČR seniorů, juniorů a tanečních párů
Žilina – 17.12.–19.12.2010

 

kategorie

umístění

Michal ČEŠKA
(SK KRASO Děčín)
Karolína Procházková
(USK Praha)

Junioři taneční páry

1

 

 

 

 

 

 

09.01.2011 - Ještědská brusle

 

kategorie

umístění

Kopejsková Barbora
Kopejsková Tereza
Tojmarová Jorika
Pechancová Adéla
Šafránková Kristýna
Jandačová Anastázie
Rosendorfová Vendula
Thürlová Iva

Žactvo A
Žactvo mladší A
Žačky nejmladší A
Žačky nejmladší B
Žačky nejmladší B
Nováčci mladší A
Nováčci A
Nováčci B

6
6
5
8
10
2
5
11

 

 

 

 

 

 

15.01.2011 - Zlatá brusle Lovosice

 

kategorie

umístění

Votápková Karolína
Kopejsková Barbora
Thürlová Hana
Tojmarová Jorika
Pechancová Adéla
Šafránková Kristýna
Rosendorfová Vendula
Šafránek Oliver
Konášová Klára

Juniorky
Žačky A
Žačky A
Žačky nejmladší A
Žačky nejmladší B
Žačky nejmladší B
Nováčci A
Přípravka B - prvky
Přípravka B - prvky

1
2
3
2
7
11
6
7
9

 

 

 

 

 

 

23.01.2011 - Nymburská stuha

 

kategorie

umístění

Jandačová Anastázie

Nováčci mladší

7

 

 

 

 

 

 

22.-23.01.2011 - "Velká cena Nikolajky" - Praha

 

kategorie

umístění

Kopejsková Barbora
Kopejsková Tereza
Tojmarová Jorika

Žačky
Mladší žačky
Nejmladší žačky

27
21
14

 

 

 

 

 

 

29.01.2011 - Mladoboleslavský pohár

 

kategorie

umístění

Thürlová Hana
Kopejsková Barbora
Tojmarová Jorika
Jandačová Anastázie
Tojmarová Petra
Brňáková Tereza
Zajícová Patricie
Keltnerová Eva
Počepková Jana
Klabanová Tereza
Černíková Adéla

Žačky A
Žačky A
Žačky nejmladší A
Nováčci mladší - Český pohár
Přípravka prvky do 6ti let

Přípravka prvky do 6ti let

Přípravka prvky do 6ti let
Přípravka prvky nad 6 let

Přípravka prvky nad 6 let

Přípravka prvky nad 6 let

Přípravka prvky nad 6 let

2
4
4
6
2
3
7
2
7
9
13

 

 

 

 

 

 

29.01.2011 - Mladoboleslavský pohár

 

kategorie

umístění

Votápková Karolína
Thürlová Hana
Šafránková Kristýna
Pechancová Adéla
Rosendorfová Vendula
Thürlová Iva
Brňáková Tereza
Zajícová Patricie
Rusnáková Nikola
Keltnerová Eva
Klabanová Tereza

Juniorky
Žačky
Žačky nejmladší B
Žačky nejmladší B
Nováčci A

Nováčci B
Přípravka I.

Přípravka I.
Přípravka I.
Přípravka II.
Přípravka II.

1
3
5
7
3
5
1
4
6
2
6

     
     

12. a 13.02.2011 - Křišťálová Brusle 2011 - Děčín

 

kategorie

umístění

Thürlová Hana
Kopejsková Barbora
Kopejsková Tereza
Tojmarová Jorika
Jandačová Anastázie
Votápková Karolína
Rosendorfová Vendula
Pechancová Adéla
Šafránková Kristýna
Keltnerová Eva
Počepková Jana
Klabanová Tereza
Černíková Adéla
Tojmarová Petra
Rusnáková Nikola
Brňáková Tereza
Zajícová Patricie
Šafránek Oliver
Konášová Klára
Štajnerová Veronika
Malá Kristýna

Žačky ISU
Žačky ISU
Žačky mladší ISU
Nejmladší žačky ISU
Nováčci mladší ISU
Juniorky A
Nováčci – dívky
Nejmladší žačky
Nejmladší žačky
Přípravka A
Přípravka A
Přípravka A
Přípravka A
Přípravka B
Přípravka B
Přípravka B
Přípravka B
Přípravka C
Přípravka C
Přípravka C
Přípravka C

11
15
15
11
3
2
1
3
6
2
3
4
5
3
5
6
8
2
3
9
10

     
     

26.02.2011 - Kralupská klička - Kralupy nad Vltavou

 

kategorie

umístění

Votápková Karolína
Tojmarová Jorika
Pechancová Adéla
Šafránková Kristýna
Jandačová Anastázie
Keltnerová Eva
Tojmarová Petra
Klabanová Tereza
Zajícová Petra
Počepková Jana
Rusnáková Nikola
Brňáková Tereza
Černíková Adéla

Juniorky
Nejmladší žačky A
Nejmladší žačky B
Nejmladší žačky B
Nováčci mladší ISU
Přípravka
Přípravka
Přípravka
Přípravka
Přípravka
Přípravka
Přípravka
Přípravka

4
4
6
12
3
2
5
7
8
10
13
16
17

     
     
 
     
     
     
     
 
     
     
     
     
 
     
     
     
ISU JGP Torun Cup 2009  -  12.9.2009
Copyright © 2017 SK KRASO Děčín Rights Reserved.