foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Závodní sezóna 2012-2013

Celkový rozpis závodů a umístění našich závodnic ke stažení zde.
 

23.-24.03.2013 - Ještědská brusle - Liberec

Jméno Kategorie Umístění /
počet soutěžících
Kopejsková Tereza
Rusnáková Nikola
Klabanová Andrea
Budianu Viktorie
Novotná Daniela
žačky A
Nováčci dívky B
Přípravka A
Přípravka B
Přípravka B
2 / 5
7 / 13
6 / 18
16 / 21
19 / 21
 

08.-10.03.2013 - mistrovství České republiky v krasobruslení žactva - České Budějovice

Jméno Kategorie Umístění /
počet soutěžících
Tojmarová Jorika Mladší žačky 12 / 29
 

09.03.2013 - Velká cena města Most

Jméno Kategorie Umístění /
počet soutěžících
Budianu Viktorie
Dusíková Šarlota
Novotná Daniela
Malá Kristýna
Rosendorfová Vendula
Přípravka A - 1.skupina
Přípravka A - 1.skupina
Přípravka A - 2.skupina
Nováčci mladší B
Žačky nejmladší A
5 / 12
10 / 12
8 / 13
5 / 8
2 / 3
 

16.02.2013 - Kralupská Klička

Jméno Kategorie Umístění /
počet soutěžících
Malá Kristýna
Brňáková Tereza
Jandačová Anastázie
Mladší nováčci
Nováčci
Nejmladší žačky A
16 / 24
4 / 18
5 / 10
 

09.-10.02.2013 - Křišťálová brusle - Děčín

Jméno Kategorie Umístění /
počet soutěžících
Tojmarová Jorika
Kopejsková Barbora
Thürlová Hana
Votápková Karolína
Kopejsková Tereza
Jandačová Anastázie
Rosendorfová Vendula
Thürlová Iva
Počepková Jana
Černíková Adéla
Tojmarová Petra
Brňáková Tereza
Zajícová Patricie
Malá Kristýna
Klabanová Andrea
Hubená Lenka
Hrdličková Ludmila
Budianu Viktorie
Dusíková Šarlota
Novotná Daniela
Mladší žačky (ISU)
Juniorky A (ČKS)
Juniorky A (ČKS)
Juniorky A (ČKS)
Žačky A (ČKS)
Nejmladší žačky A (ČKS)
Nejmladší žačky A (ČKS)
Nejmladší žačky B (ČKS)
Nejmladší žačky B (ČKS)
Nejmladší žačky B (ČKS)
Nováčci dívky A (ČKS)
Nováčci dívky B (ČKS)
Nováčci dívky B (ČKS)
Nováčci mladší B (ČKS)
Přípravka A mladší
Přípravka A mladší
Přípravka A mladší
Přípravka B starší
Přípravka B starší
Přípravka B starší
4 / 12
1 / 3
2 / 3
3 / 3
1 / 1
3 / 8
4 / 8
6 / 8
7 / 8
8 / 8
2 / 3
2 / 5
5 / 5
1 / 1
3 / 11
5 / 11
8 / 11
3 / 11
4 / 11
5 / 11
 

02.02.2013 - Nymburská Stuha

Jméno Kategorie Umístění /
počet soutěžících
Tojmarová Petra Nováčci dívky A 6 / 11
 

27.01.2013 - Velká cena Nikolajky Praha

Jméno Kategorie Umístění /
počet soutěžících
Tojmarová Jorika Žačky mladší 11 / 27
 

27.01.2013 - Mladoboleslavský pohár

Jméno Kategorie Umístění /
počet soutěžících
Brňáková Tereza
Rosendorfová Vendula
Nováčci dívky B
Žačky nejmladší A
3 / 22
6 / 16
 

19.01.2013 - Velká cena Litvínova

Jméno Kategorie Umístění /
počet soutěžících
Kopejsková Barbora
Šafránek Oliver
Šafránková Kristýna
Jandačová Anastázie
Rosendorfová Vendula
Rusnáková Nikola
Zajícová Patricie
Malá Kristýna
Juniorky A
Nováčci mladší B
Žačky mladší B
Žačky nejmladší A
Žačky nejmladší A
Nováčci B
Nováčci B
Nováčci mladší B
1 / 2
1 / 1
9 / 11
6 / 9
7 / 9
3 / 8
8 / 8
5 / 9
 

12.01.2013 - Lounská bruslička

Jméno Kategorie Umístění /
počet soutěžících
Kopejsková Barbora
Kopejsková Tereza
Budianu Viktorie
Novotná Daniela
Dusíková Šarlota
Hubená Lenka
Klabanová Andrea
Štajnerová Veronika
Malá Kristýna
Brňáková Tereza
Tojmarová Petra
Juniorky A
Žačky A
Přípravka A
Přípravka A
Přípravka A
Přípravka B (1.skupina)
Přípravka B (2.skupina)
Nováčci mladší A
Nováčci mladší B
Nováčci B
Nováčci A
2 / 2
1 / 2
6 / 11
8 / 11
9 / 11
6 / 13
2 / 11
8 / 8
7 / 15
8 / 12
2 / 8
 

05.01.2013 - Zlatá brusle Lovosice

Jméno Kategorie Umístění /
počet soutěžících
Malá Kristýna
Tojmarová Petra
Rusnáková Nikola
Šafránek Oliver
Jandačová Anastázie
Thürlová Iva
Kopejsková Tereza
Pechancová Adéla
Nováčci mladší B
Nováčci A
Nováčci B dívky
Nováčci B chlapci
Nejmladší žačky A
Nejmladší žačky B
Žačky nepohárové
Mladší žačky B
7 / 10
3 / 6
2 / 4
1 / 1
2 / 4
9 / 9
2 / 2
1 / 3
 

08.-09.12.2012 - Velká cena města Mělníka

Jméno Kategorie Umístění /
počet soutěžících
Štajnerová Veronika
Malá Kristýna
Tojmarová Petra
Rusnáková Nikola
Nováčci mladší A
Nováčci mladší B
Nováčci A
Nováčci B
12 / 16
6 / 12
3 / 4
3 / 15
 

01.12.2012 - Velká Cena města Cheb

Jméno Kategorie Umístění /
počet soutěžících
Thürlová Hana
Thürlová Iva
Juniorky A
Žačky nejmladší B
1 / 2
7 / 12
 

24.11.2012 - Velká cena Mladá Boleslav

Jméno Kategorie Umístění /
počet soutěžících
TOJMAROVÁ Jorika Mladší žačky 8 / 24
 

24.11.2012 - Velká cena Podřipska - Roudnice nad Labem

Jméno Kategorie Umístění /
počet soutěžících
KLABANOVÁ Andrea
ŠTAJNEROVÁ Veronika
MALÁ Kristýna
BRŇÁKOVÁ Tereza
PECHANCOVÁ Adéla
ŠAFRÁNKOVÁ Kristýna
Přípravka – prvky
Nováčci mladší A
Nováčci mladší B
Nováčci B
Mladší žačky B
Mladší žačky B
6 / 12
5 / 6
7 / 12
9 / 22
5 / 14
6 / 14
 

17.11.2012 - Českolipská pirueta

Jméno Kategorie Umístění /
počet soutěžících
KLABANOVÁ Andrea
ŠTAJNEROVÁ Veronika
MALÁ Kristýna
BRŇÁKOVÁ Tereza
ROSENDORFOVÁ Vendula
JANDAČOVÁ Anastázie
TOJMAROVÁ Jorika
PECHANCOVÁ Adéla
Přípravka A
Nováčci mladší A
Nováčci mladší B
Nováčci B
Nejmladší žačky A
Nejmladší žačky A
Mladší žačky A
Mladší žačky B
1 / 22
5 / 5
11 / 11
4 / 10
8 / 17
10 / 17
1 / 22
7 /12
 

10.11.2012 - Slánská brusle

Jméno Kategorie Umístění /
počet soutěžících

JANDAČOVÁ  Anastázie
MALÁ  Kristýna

Nejmladší žačky A
Nováčci mladší B
7 / 13
10 / 17
 
Copyright © 2017 SK KRASO Děčín Rights Reserved.