foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Závodní sezóna 2013-2014

 

 

Celkový rozpis závodů a umístění našich závodnic ke stažení zde.
 

08.03.2014 - Velká cena města Mělník

Jméno Kategorie Umístění /
počet soutěžících
Tojmarová Jorika
Tojmarová Petra
Mladší žačky A
Nejmladší žačky A
1/8
2/10
 

22.02.2014 - ISU - Velká cena města Strakonic

Jméno Kategorie Umístění /
počet soutěžících
Jandačová Anastázie Nejmladší žačky 24/30
 

15.02.2014 - Velká cena města Plzně

Jméno Kategorie Umístění /
počet soutěžících
Tojmarová Jorika Mladší žačky 19/23
 

15.02.2014 - Velká cena města Most

Jméno Kategorie Umístění /
počet soutěžících
Novotná Daniela
Valinová Klárka
Dusíková Šarlota
Malá Kristýna
Rusnáková Nikola
Brňáková Tereza
Přípravka A
Přípravka B
Nováčci
Nováčci
Žačky nejmladší B
Žačky nejmladší B
8
9
12/19
13/19
2/14
8/14
 

08.02.2014 - Podkrušnohorský pohár - Bílina

Jméno Kategorie Umístění /
počet soutěžících
Hubená Lenka
Malá Kristýna
Tojmarová Petra
Brňáková Tereza
Tojmarová Jorika
Přípravka II
Nováčci
Nejmladší žačky A
Nejmladší žačky B
Mladší žačky A
10
12/13
10/12
8/11
1/8
 

02.02.2014 - XXVI.ročník - Nymburská stuha

Jméno Kategorie Umístění /
počet soutěžících
Tojmarová Petra
Tojmarová Jorika
Nejmladší žačky A
Mladší žačky A
4/23
2/9
 

25. a 26.01.2014 - závody ISU - 33.ročník - Velká cena Prahy

Jméno Kategorie Umístění /
počet soutěžících
Thürlová Hana
Tojmarová Jorika
Jandačová Anastázie
Juniorky
Mladší žačky
Nejmladší žačky
15/16
23/27
18/30
 

26.01.2014 - Mladoboleslavský pohár

Jméno Kategorie Umístění /
počet soutěžících
Brňáková Tereza Nejmladší žačky B 4/14
 

18.01.2014 - Lounská Bruslička

Jméno Kategorie Umístění /
počet soutěžících
Malá Kristýna
Tojmarová Petra
Nováčci
Nejmladší žačky
9/15
6/9
 

12.01.2014 - Mini Velká cena USK Praha

Jméno Kategorie Umístění /
počet soutěžících
Tojmarová Jorika
Jandačová Anastázie
Mladší žačky
Nejmladší žačky
19/26
25/30
 

07. a 08.12.2013 - Velká cena USK Praha

Jméno Kategorie Umístění /
počet soutěžících
Thürlová Hana
Tojmarová Jorika
Jandačová Anastázie
Juniorky
Mladší žačky
Nejmladší žačky
16/19
12/29
19/30
 

30.11.2013 - 8.ročník VC Podřipska - Roudnice nad Labem

Jméno Kategorie Umístění /
počet soutěžících
Tojmarová Petra
Jandačová Anastázie
Rusnáková Nikola
Černíková Adéla
Tojmarová Jorika
Pechancová Adéla
Nejmladší žačky A
Nejmladší žačky A
Nejmladší žačky B
Nejmladší žačky B
Mladší žačky A
Žačky B
4/12
8/12
2/13
12/13
2/14
12/14
 

23.11.2013 - Českolipská pirueta - Česká Lípa

Jméno Kategorie Umístění /
počet soutěžících
Tojmarová Petra
Brňáková Tereza
Malá Kristýna
Hrdličková Ludmila
Budianu Viktorie
Dusíková Šarlota
Nejmladší žačky A
Nejmladší žačky B
Nováčci
Přípravka mladší
Přípravka starší
Přípravka starší
12/16
5/16
22/23
12/18
6/23
10/23
 

16.11.2013 - Slánská brusle - Slaný

Jméno Kategorie Umístění /
počet soutěžících
Malá Kristýna
Tojmarová Petra
Nováčci
Nejmladší žačky A
13/17
7/16
 

09.-10.11.2013 - Velká cena Hradce Králové

Jméno Kategorie Umístění /
počet soutěžících
Tojmarová Jorika
Jandačová Anastázie
Thürlová Hana
Mladší žačky
Nejmladší žačky
Juniorky
20/28
17/30
17/19
 

09.11.2013 - Krušnohorská brusle a Ústecká Bruslička v Ústí nad Labem

Jméno Kategorie Umístění /
počet soutěžících
Tojmarová Petra
Thürlová Iva
Rusnáková Nikola
Černíková Adéla
Malá Kristýna
 Nejmladší žačky A
Mladší žačky B
Nejmladší žačky B
Nejmladší žačky B
Nováčci
9/9
8/8
7/19
17/19
18/18
 

 

Copyright © 2017 SK KRASO Děčín Rights Reserved.