foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Závodní sezóna 2014-2015

 

 

Celkový rozpis závodů a umístění našich závodnic ke stažení zde.
 

21.03.2015 - Mezioddílové závody v Klášterci

Jméno Kategorie Umístění /
počet soutěžících

Novotný Lukáš

Přípravka 8 / ??
 

21.03.2015 - Malá cena USK Praha 2015

Jméno Kategorie Umístění /
počet soutěžících

Budianu Viktorie

Přípravka 17 / 21
 

28.02.2015 - Křišťálová brusle Děčín

Jméno Kategorie Umístění /
počet soutěžících

Novotný Lukáš
Brňáková Tereza
Malá Kristýna
Dusíková Šarlota
Budianu Viktorie
Novotná Daniela
Jandačová Anastázie
Thürlová Iva
Černíková Adéla
Tojmarová Petra
Pechancová Adéla

Přípravka nar.po 1.1.2009 a mladší
Žačky nejmladší dívky B
Žačky nejmladší dívky B
Žačky nejmladší dívky B
Žačky nejmladší dívky B
Žačky nejmladší dívky B
Žačky mladší dívky A
Žačky mladší dívky B
Žačky mladší dívky B
Žačky nejmladší A
Žačky B
8 / 16
2 / 18
4 / 18
10 / 18
13 / 18
16 / 18
2 / 11
10 / 11
11 / 11
2 / 10
4 / 4
 

21.02.2015 - Velká cena města Most

Jméno Kategorie Umístění /
počet soutěžících

Jandačová Anastázie
Malá Kristýna
Dusíková Šarlota
Novotná Daniela

Žačky mladší A
Žačky nejmladší B
Žačky nejmladší B
Žačky nejmladší B
4 / 9
7 / 24
13 / 24
21 / 24
 

12.-15.02.2015 - BAVARIAN OPEN 2015 Oberstdorf GER

Jméno Kategorie Umístění /
počet soutěžících

Michal ČEŠKA / Cortney MANSOUR

Taneční páry 3
 

14-02-2015 - Kralupská klička

Jméno Kategorie Umístění /
počet soutěžících

Malá Kristýna
Budianu Viktorie

Žačky nejmladší B
Žačky nejmladší B
11 / 24
17 / 24
 

Leden 2015 - mistrovství Evropy v krasobruslení ve Švédsku (Stockholm)

Jméno Kategorie Umístění /
počet soutěžících

Michal ČEŠKA / Cortney MANSOUR

Taneční páry 17
 

31.01.2015 - VC Litvínov

Jméno Kategorie Umístění /
počet soutěžících

Novotný Lukáš
Brňáková Tereza
Novotná Daniela

Přípravka II
Nejmladší žačky B
Nejmladší žačky B
11 / 14
6 / 22
22 / 22
 

17.–20.12.2014 – Mezinárodní mistrovství seniorů sportovních dvojic
a tanečních párů - Budapešť (Maďarsko)

Jméno Kategorie Umístění /
počet soutěžících

Michal ČEŠKA / Cortney MANSOUR

Taneční páry 2
(mistři České republiky)
 

28.-30.11.2014 – Mezinárodní závod – memoriál Pavla Romana - Olomouc

Jméno Kategorie Umístění /
počet soutěžících

Michal ČEŠKA / Cortney MANSOUR

Taneční páry 2
 

06.12.2014 - 7.ročník - Podkrušnohorský pohár - Bílina

Jméno Kategorie Umístění /
počet soutěžících

Černíková Adéla
Malá Kristýna
Brňáková Tereza
Dusíková Šarlota

Mladší žačky B
Nejmladší žačky B
Nejmladší žačky B
Nejmladší žačky B
6 / 7
7 / 19
9 / 19
13 / 19
 

06.-07.12.2014 - Velká cena USK Praha

Jméno Kategorie Umístění /
počet soutěžících

Tojmarová Jorika
Jandačová Anastázie
Tojmarová Petra

Žačky
Mladší žačky
Nejmladší žačky
25 / 30
22 / 30
17 / 30
 

22.11.2014 - Velká cena Podřipska - Roudnice n/L.

Jméno Kategorie Umístění /
počet soutěžících

Tojmarová Petra
Jandačová Anastázie
Černíková Adéla
Tojmarová Jorika

Žačky nejmladší A
Žačky mladší A
Žačky mladší B
Žačky A
2 / 19
9 / 14
9 / 10
3 / 4
 

15.11.2014 - Velká cena Hradce Králové

Jméno Kategorie Umístění /
počet soutěžících

Tojmarová Petra
Tojmarová Jorika

Žačky
Nejmladší žačky
28 / 30
25 / 30
 

15.11.2014 - 3.ročník - Českolipská pirueta

Jméno Kategorie Umístění /
počet soutěžících

Hubená Lenka
Brňáková Tereza
Malá Kristýna
Novotná Daniela
Pechancová Adéla

Nováčci mladší dívky
Žačky nejmladší B
Žačky nejmladší B
Žačky nejmladší B
Žačky B
18 / 23
8 / 23
15 / 23
23 / 23
9 / 9
 

08.11.2014 - Krušnohorská brusle - 42.ročník

Jméno Kategorie Umístění /
počet soutěžících

Tojmarová Petra
Rusnáková Nikola
Jandačová Anastázie
Tojmarová Jorika

Nejmladší žačky A
Nejmladší žačky B
Mladší žačky A
Žačky A
3 / 12
3 / 19
9 / 13
2 / 9
 

 

Copyright © 2017 SK KRASO Děčín Rights Reserved.