foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Závodní sezóna 2015-2016

 

Celkový rozpis závodů a umístění našich závodnic ke stažení zde.
 

19.03.2016 - Malá cena USK Praha

Jméno Kategorie Umístění

Malá Kristýna
Dusíková Šarlota
Novotná Daniela

Žačky nejmladší B
Žačky nejmladší B
Žačky nejmladší B

4
5
16
 

12.03.2016 - Rokycanské ostří - Rokycany

Jméno Kategorie Umístění

Novotný Lukáš
Malá Kristýna
Košíková Anna
Novotná Daniela

Přípravka II
Žačky nejmladší B
Žačky nejmladší B
Žačky nejmladší B

9
2
11
12
 

05.03.2016 - Velká cena města Most

Jméno Kategorie Umístění

Novotný Lukáš
Malá Kristýna
Košíková Anna
Jandačová Anastázie
Rusnáková Nikola
Brňáková Tereza

Přípravka II.-prvky
Žačky nejmladší B
Žačky nejmladší B
Žačky mladší A
Žačky mladší B
Žačky mladší B

17
4
17
1
2
4
 

27.02.2016 - Křišťálová brusle 2016 - Děčín

Jméno Kategorie Umístění

Vobnášelová Alena
Chvojková Alice
Štěrbová Sheila
Miková Natálie
Kuhnová Nelly
Jána Josef
Novotný Lukáš
Novotný Lukáš
Malá Kristýna
Dusíková Šarlota
Košíková Anna
Budianu Viktorie
Novotná Daniela
Jandačová Anastázie
Tojmarová Petra
Rusnáková Nikola
Brňáková Tereza
Tojmarová Jorika
Pechancová Adéla
Thürlová Iva

Přípravka prvky
Přípravka prvky
Přípravka prvky
Přípravka prvky
Přípravka prvky
Přípravka prvky
Přípravka I.
Přípravka II.
Nejmladší žačky B
Nejmladší žačky B
Nejmladší žačky B
Nejmladší žačky B
Nejmladší žačky B
Mladší žačky A
Mladší žačky A
Mladší žačky B
Mladší žačky B
Žačky A
Žačky B
Žačky B

1
2
3
4
5
6
5
14
2
10
11
12
15
1
2
1
2
1
2
7
 

22.02.2016 - Mladoboleslavský pohár - Mladá Boleslav

Jméno Kategorie Umístění

Brňáková Tereza
Dusíková Šarlota
Budianu Viktorie

Mladší žačky B
Nejmladší žačky B
Nejmladší žačky B

7
9
14
 

13.02.2016 - Kralupská klička, Kralupy n/Vlt.

Jméno Kategorie Umístění

Dusíková Šarlota

Nejmladší žačky B

8
 

25.-31.01.2016 - mistrovství Evropy - Bratislava

Jméno Kategorie Umístění

Michal ČEŠKA
Cortney Bree Mansour

Taneční páry

13
 

30.01.2016 - Velká cena Litvínov
a Podkrušnohorská bruslička Litvínov

Jméno Kategorie Umístění

Jandačová Anastázie
Brňáková Tereza
Dusíková Šarlota
Novotná Daniela
Pechancová Adéla
Thürlová Iva
Novotný Lukáš

Mladší žačky A
Mladší žačky B
Nejmladší žačky B
Nejmladší žačky B
Žačky B
Žačky B
Přípravka I.-prvky

1
4
8
22
7
9
17
 

17.01.–22.01.2016 - Zimní olympiáda dětí a mládeže - Most

Jméno Kategorie Umístění

Jandačová Anastázie

Mladší žačky

14
 

23.01.2016 - XXVIII.ročník - Nymburská stuha

Jméno Kategorie Umístění

Rusnáková Nikola
Malá Kristýna
Dusíková Šarlota

Mladší žačky B
Nejmladší žačky B
Nejmladší žačky B

9
4
7

 

16.01.2016 - Ještědská brusle - Liberec

Jméno Kategorie Umístění

Pechancová Adéla
Tojmarová Petra
Rusnáková Nikola
Černíková Adéla

Žačky B
Mladší žačky A
Mladší žačky B
Mladší žačky B

1
11
11
13

 

12.12.2015 - Velká cena města Mělník

Jméno Kategorie Umístění

Jandačová Anastázie
Brňáková Tereza

Mladší žačky A
Mladší žačky B

5
14

 

05.-06.12.2015 - Velká cena USK Praha

Jméno Kategorie Umístění

Jandačová Anastázie
Tojmarová Jorika

žačky mladší
žačky

22
17

 

05.12.2015 - Podkrušnohorský pohár - Bílina

Jméno Kategorie Umístění

Novotný Lukáš
Malá Kristýna
Dusíková Šarlota
Budianu Viktorie
Brňáková Tereza
Pechancová Adéla

Přípravka II. - prvky
Nejmladší žačky B
Nejmladší žačky B
Nejmladší žačky B
Mladší žačky B
Žačky B

2
1
2
5
2
6

 

28.11.–6.12.2015 - Mezinárodní závody „Santa Klaus Budapešť 2015“ - Maďarsko

Jméno Kategorie Umístění

Michal ČEŠKA
Cortney Bree Mansour

Taneční páry

4

 

28.11.2015 - Českolipská pirueta

Jméno Kategorie Umístění

Novotný Lukáš
Jandačová Anastázie
Tojmarová Petra
Pechancová Adéla
Malá Kristýna
Dusíková Šarlota
Budianu Viktorie

Přípravka II.
Žačky mladší A
Žačky mladší A
Žačky B
Žačky nejmladší B
Žačky nejmladší B
Žačky nejmladší B

13
3
7
8
1
4
10

 

21.11.2015 - Velká cena Podřipska - Roudnice n/L.

Jméno Kategorie Umístění

Novotný Lukáš
Malá Kristýna
Dusíková Šarlota
Novotná Daniela

Přípravka I
Žačky nejmladší B
Žačky nejmladší B
Žačky nejmladší B

2
5
10
19

 

20.-22.11.2015 - Mezinárodní závody Memoriál Pavla Romana - Olomouc

Jméno Kategorie Umístění

Michal ČEŠKA
Cortney Bree Mansour

Taneční páry

1

 

14.11.2015 - Slánská brusle

Jméno Kategorie Umístění

Tojmarová Jorika

Žačky A

2

 

07.11.2015 - Krušnohorské brusle - Ústí nad Labem

Jméno Kategorie Umístění

Novotný Lukáš
Dusíková Šarlota
Malá Kristýna
Novotná Daniela
Pechancová Adéla
Thürlová Iva
Jandačová Anastázie
Tojmarová Jorika

Přípravka II.
Nejmladší žačky B
Nejmladší žačky B
Nejmladší žačky B
Žačky B
Žačky B
Mladší žačky A
Žačky A

14
7
10
20
5
11
1
1

 
 

 

Copyright © 2017 SK KRASO Děčín Rights Reserved.