foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Závodní sezóna 2017-2018

 

Celkový rozpis závodů a umístění našich závodnic ke stažení zde.
 

10.03.2018 - Zlatá brusle Lovosice

Jméno Kategorie Umístění

Štěrbová Sheila
Kholová Šarlota
Vobnášilová Alena
Košíková Anna
Budianu Viktorie
Dusíková Šarlota

Cvrček C2
Benjamin B1
Benjamin B1
Žačky mladší B
Žačky mladší B
Žačky mladší B

20
6
9
3
6
7
 

03.03.2018 - Malá cena USK Praha

Jméno Kategorie Umístění

Budianu Viktorie

Mladší žačky B

14
 

24.02.2018 - Smíchovská pirueta - Praha

Jméno Kategorie Umístění

Dusíková Šarlota
Budianu Viktorie

Mladší žačky B
Mladší žačky B

8
11
 

17.02.2018 - Velká cena města Most

Jméno Kategorie Umístění

Dusíková Šarlota
Malá Kristýna
Klabanová Andrea

Mladší žačky B
Mladší žačky B
Nejmladší žačky B

4
9
10
 

10.02.2018 - Kralupská klička 2018

Jméno Kategorie Umístění

Miková Natálie
Kholová Šarlota
Klabanová Andrea
Malá Kristýna
Košíková Anna

Cvrček C2
Benjamin B1
Žačky nejmladší B
Žačky mladší B
Žačky mladší B

18
17
2
2
7
 

27.01.2018 - Ještědská brusle 2018 - Liberec

Jméno Kategorie Umístění

Klabanová Andrea
Malá Kristýna
Dusíková Šarlota
Tojmarová Petra

Nejmladší žačky B
Mladší žačky B
Mladší žačky B
Žačky A

8
2
17
13
 

13.01.2018 - Velká cena Litvínova

Jméno Kategorie Umístění

Štěrbová Sheila
Miková Natálie
Vobnášilová Alena
Kholová Šarlota
Malá Kristýna
Dusíková Šarlota
Tojmarová Petra

Cvrček C2
Cvrček C2
Benjamin B1
Benjamin B1
Mladší žačky B
Mladší žačky B
Žačky A

12
12
9
10
1
11
11
 

06.01.2018 - Lounská bruslička

Jméno Kategorie Umístění

Miková Natálie
Štěrbová Sheila
Kholová Šarlota
Malá Kristýna
Košíková Anna

Cvrček C2
Cvrček C2
Benjamin B1
Mladší žačky B
Mladší žačky B

9
11
11
2
5
 

16.12.2017 - Velká cena města Mladá Boleslav

Jméno Kategorie Umístění

Malá Kristýna
Košíková Anna
Dusíková Šarlota

Žačky mladší B
Žačky mladší B
Žačky mladší B

1
3
4
 

09.12.2017 - Děčínská bruslička a Křišťálová brusle 2017

Jméno Kategorie Umístění

Hamršmídová Natali
Martínková Anna
Košíková Barbora
Blehová Ludmila
Zítka David
Klabanová Andrea
Vobnášilová Alena
Kholová Šarlota
Štěrbová Sheila
Miková Natálie
Malá Kristýna
Košíková Anna
Dusíková Šarlota
Budianu Viktorie
Jandačová Anastázie
Tojmarová Petra

Přípravka 1
Přípravka 1
Přípravka 1
Přípravka 3
Přípravka 3
Benjamin B1
Benjamin B1
Benjamin B1
Cvrček C2
Cvrček C2
Žačky mladší B
Žačky mladší B
Žačky mladší B
Žačky mladší B
Žačky A
Žačky A

8
9
11
2
3
1
2
11
8
13
2
3
6
9
1
3
 

02.12.2017 - Bílinský pohárek a Podkrušnohorský pohár

Jméno Kategorie Umístění

Štěrbová Sheila
Malá Kristýna
Košíková Barbora
Dusíková Šarlota
Budianu Viktorie

Cvrček C2
Žačky mladší B
Žačky mladší B
Žačky mladší B
Žačky mladší B

7
1
2
4
12
 

02.12.2017 - ISU závody Velká cena USK Praha

Jméno Kategorie Umístění

Jandačová Anastázie

Žačky

28
 

25.11.2017 - Slánská brusle 2017

Jméno Kategorie Umístění

Košíková Anna
Malá Kristýna
Dusíková Šarlota
Klabanová Andrea
Vobnášilová Alena
Štěrbová Sheila
Košíková Barbora

Žačky mladší B
Žačky mladší B
Žačky mladší B
Benjamín B1
Benjamín B1
Cvrček C2
Přípravka starší

2
3
7
2
12
20
14
 

18.11.2017 - Velká cena Podřipska - Roudnice n/L.

Jméno Kategorie Umístění

Klabanová Andrea
Vobnášilová Alena
Miková Natálie
Štěrbová Sheila
Kholová Šarlota

Benjamin B1
Benjamin B1
Cvrček C2
Cvrček C2
Přípravka II.

1
10
14
19
11
 

11.11.2017 - Krušnohorská brusle - Ústí nad Labem

Jméno Kategorie Umístění

Tojmarová Petra
Malá Kristýna
Dusíková Šarlota
Budianu Viktorie
Vobnášilová Alena
Štěrbová Sheila
Košíková Barbora

Žačky A
Mladší žačky B
Mladší žačky B
Mladší žačky B
Přípravka II.
Přípravka II.
Přípravka II.

4
3
5
9
4
12
19
 

11.11.2017 - Velká cena Strakonic

Jméno Kategorie Umístění

Jandačová Anastázie

Žačky A

19
 

04.11.2017 - Českolipská pirueta

Jméno Kategorie Umístění

Jandačová Anastázie
Malá Kristýna
Budianu Viktorie
Dusíková Šarlota

Žačky A
Mladší žačky B
Mladší žačky B
Mladší žačky B

5
4
14
15
Více z této kategorie: « Závodní sezóna 2016-2017
Copyright © 2018 SK KRASO Děčín Rights Reserved.