foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Závodní sezóna 2019-2020

Celkový rozpis závodů a umístění našich závodnic ke stažení zde.
 

29.02.2020 - Žebrácká bruslička - Černošice

Jméno Kategorie Umístění

 Brožová Nikoleta

Přípravka

1

 

22.02.2020 - Kralupy nad Vltavou

Jméno Kategorie Umístění

 Blehová Ludmila
 Brožová Nikoleta
 Růžičková Viktorie
 Dusíková Šarlota
 Budianu Viktorie

Přípravka
Přípravka
Žačky nejmladší
Žačky
Žačky

2
4
22
2
12

 

15.02.2020 - Most

Jméno Kategorie Umístění

 Tojmarová Petra
 Budianu Viktorie

Žačky
Žačky

5
15

 

01.02.2020 - Česká Třebová

Jméno Kategorie Umístění

 Dusíková Šarlota
 Tojmarová Petra
 Budianu Viktorie

Žačky
Žačky
Žačky

3
5
9

 

25.01.2020 - Křišťálová brusle

Jméno Kategorie Umístění

 Růžičková Viktorie
 Dusíková Šarlota
 Budianu Viktorie

Nejmladší žačky
Žačky
Žačky

6
1
3

 

25.01.2020 - Děčínská bruslička

Jméno Kategorie Umístění

 Blehová Ludmila
 Pospíchalová Dominika
 Brožová Nikoleta
 Zítková Natálie
 Bartyzalová Tereza
 Zítka David

Přípravka
Přípravka
Přípravka
Přípravka
Benjamin
Přípravka



1
2
1
3
8
1

 

18.01.2020 - Mladoboleslavský pohár

Jméno Kategorie Umístění

 DUSÍKOVÁ Šarlota
 TOJMAROVÁ Petra

Žačky
Žačky

1
9

 

18.01.2020 - Lounská bruslička

Jméno Kategorie Umístění

 BROŽOVÁ Nikoleta
 BLEHOVÁLudmila
 BARTYZALOVÁTereza
 POSPÍCHALOVÁ Dominika

Přípravka
Přípravka
Přípravka
Přípravka

1
1
3
6

 

11.01.2020 - Velká cena města Litvínov

Jméno Kategorie Umístění

 Dusíková Šarlota
 Tojmarová Petra

Žačky
Žačky

3
5

 

14.12.2019 - Velká cena města Mělník

Jméno Kategorie Umístění

 Budianu Viktorie

Žačky

21

 

07.12.2019 - Velká cena Mladá Boleslav

Jméno Kategorie Umístění

 Blehová Ludmila
 Bartyzalová Tereza
 Pospíchalová Dominika
 Růžičková Viktorie

Přípravka
Přípravka
Přípravka
Žačky nejmladší

2
3
5
12

 

30.11.2019 - Chomutovská brusle

Jméno Kategorie Umístění

 Brožová Nikoleta
 Vobnášilová Alena
 Budianu Viktorie
 Dusíková Šarlota

Přípravka
Žačky mladší
Žačky
Žačky

5
10
5
6

 

23.11.2019 - 40.ročník Slánská brusle - Slaný

Jméno Kategorie Umístění

 Tojmarová Petra
 Blehová Ludmila

Žačky
Přípravka

1
2

 

16.11.2019 - XIII.ročník Velké ceny Podřipska - Roudnici nad Labem

Jméno Kategorie Umístění

 Ludmila BLEHOVÁ
 Nikoleta BROŽOVÁ

Přípravka
Přípravka

3
2

 

02.11.2019 - Ústecká bruslička a Krušnohorská brusle - Ústí nad Labem

Jméno Kategorie Umístění

 Alena VOBNÁŠILOVÁ
 Šarlota DUSÍKOVÁ
 Petra TOJMAROVÁ
 Kristýna MALÁ

Žačky mladší
Žačky
Žačky
Žačky

27
7
12
21

 

26.10.2019 - Teplice

Jméno Kategorie Umístění

 Dusíková Šarlota
 Budianu Viktorie

Žačky
Žačky

5
13

 
Více z této kategorie: « Závodní sezóna 2018-2019
Copyright © 2020 SK KRASO Děčín Rights Reserved.