foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Závodní sezóna 2007-2008

02.11.-04.11.2007 - Německo Dortmund NRW TROPHY FOR ICE

 

kategorie

umístění

Češka Michal
Procházková Karolína

taneční páry junioři

10

 

 

 

 

 

 

03.11.-04.11.2007 - Velká cena Hradec Králové

 

kategorie

umístění

Votápková Karolína

žačky

17

 

 

 

 

 

 

10.11.2007 - 35.ročník závodu Krušnohorská brusle Ústí nad Labem

 

kategorie

umístění

Tojmarová Jorika

přípravka A prvky

9

Thürlová Hana

žačky mladší

8

Kopejsková Tereza

nováčci dívky

3

Kopejsková Barbora

žačky mladší

1

 

 

 

 

 

 

11.11.2007 - 38.ročník Malá cena Pardubic

 

kategorie

umístění

Votápková Karolína

žačky

12

 

 

 

 

 

 

17.11.2007 - Slánská brusle Slaný

 

kategorie

umístění

Kopejsková Tereza

nováčci dívky

8

Tojmarová Jorika

přípravka prvky

8

 

 

 

 

17. - 18.11.2007 - Memorial Pavla ROMANA v Olomouci

 

kategorie

umístění

Češka Michal
Procházková Karolína

taneční páry junioři

10

 

 

 

 

 

24.11.2007 - Velká cena Roudnice nad Labem

 

kategorie

umístění

Kopejsková Barbora

žačky mladší

3

Thürlová Hana

žačky mladší

8

 

 

 

 

 

 

25.11.2007 - Velká cena města Plzně

 

kategorie

umístění

Votápková Karolína

žačky

11

 

 

 

 

 

 

26.01.2008 - Nymburská stuha

 

kategorie

umístění

Thürlová Hana

žačky mladší

10

Tojmarová Jorika

přípravka

3

 

 

 

 

 

 

27.01.-01.02.2008 - Hry III. zimní dětské olympiády Rožnov pod Radhoštěm

 

kategorie

umístění

Votápková Karolína

žačky

9

Kopejsková Barbora

žačky mladší

11

 

 

 

 

 

 

02.02.2008 - Velká cena Litvínova

 

kategorie

umístění

Tojmarová Jorika

přípravka

1

 

 

 

 

 

 

08.02.-10.02.2008 - MČR juniorů, žáků a mladších žáků České Budějovice

 

kategorie

umístění

Češka Michal
Procházková Karolína

taneční páry junioři

3

Votápková Karolína

žačky

19

 

 

 

 

 

 

10.02.2008 - Chebský špalíček

 

kategorie

umístění

Kopejsková Barbora

žačky mladší

3

 

 

 

 

 

 

23.02.-24.02.2008 - Křišťálová brusle - Děčín

 

kategorie

umístění

Tojmarová Jorika

přípravka - prvky

1

Thürlová Hana

mladší žačky - nepohároví

1

Kopejsková Tereza

nováčci - pohároví

4

Kopejsková Barbora

žačky mladší - pohároví

10

Votápková Karolína

žačky

2

Copyright © 2017 SK KRASO Děčín Rights Reserved.