foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Závodní sezóna 2021-2022

Celkový rozpis závodů a umístění našich závodnic ke stažení zde.
 

18.-19.03.2022 - celorepublikové finále projektu „BRUSLIČKA“

Jméno Kategorie Umístění

  BLEHOVÁ Ludmila
  ZÍTKOVÁ Natálie
  BROŽOVÁ Nikoleta
  BARTYZALOVÁ Tereza

Žačky nejmladší
Nováčci mladší
Nováčci starší
Žačky mladší

11
1
1
3

 

13.03.2022 - XI.ročník - Podkrušnohorská bruslička - Litvínov

Jméno Kategorie Umístění

  Blehová Amálie
  Brožová Nikoleta
  Blehová Ludmila
  Růžičková Viktorie
  Bartyzalová Tereza

Přípravka střední
Nováčci starší
Žačky nejmladší
Žačky mladší
Žačky mladší

9
1
5
11
3

 

05.03.2022 - 8.ročník - Českolipská pirueta

Jméno Kategorie Umístění

  Pova Diana
  Horáková Johana
  Horáková Karolína
  Blehová Amálie
  Zítková Amálie
  Zítka David
  Brožová Nikoleta
  Blehová Ludmila
  Pospíchalová Dominika
  Růžičková Viktorie
  Bartyzalová Tereza
  Dusíková Šarlota
  Budianu Viktorie
  Malá Kristýna

Přípravka střední
Přípravka střední
Přípravka střední
Přípravka velká
Nováčci mladší – dívky
Nováčci - chlapci
Nováčci starší
Žačky nejmladší
Žačky nejmladší
Žačky mladší
Žačky mladší
ADULT
ADULT
ADULT

2
3
2
1
1
1
1
1
2
1
1
2
3
4

 

26.02.2022 - Kralupská klička

Jméno Kategorie Umístění

  Blehová Amálie
  Zítková Natálie
  Brožová Nikoleta
  Blehová Ludmila
  Pospíchalová Dominika
  Růžičková Viktorie
  Bartyzalová Tereza
  Dusíková Šarlota

Přípravka střední
Nováčci mladší
Nováčci starší
Žačky nejmladší
Žačky nejmladší
Žačky mladší
Žačky mladší
ADULT

8
1
1
13
18
17
6
1

 

19.02.2022 - IX.ročník VC Most

Jméno Kategorie Umístění

  Pospíchalová Dominika
  Růžičková Viktorie

Žačky nejmladší
Žačky mladší

4
13

 

05.02.2022 - Křišťálová brusle Děčín 2022 a Děčínská bruslička 2022

Jméno Kategorie Umístění

  Dusíková Šarlota
  Malá Kristýna
  Budianu Viktorie
  Pospíchalová Dominika
  Blehová Ludmila
  Růžičková Viktorie
  Bartyzalová Tereza
  Zítková Natálie
  Brožová Nikoleta
  Blehová Amálie
  Zítka David
  Svobodová Kateřina
  Horáková Johana
  Horáková Karolína
  Favreau Alexander
  Blehová Amálie

ADULT
ADULT
ADULT
Žačky nejmladší
Žačky nejmladší
Žactvo mladší
Žačky mladší
Nováčci mladší
Nováčci starší
Přípravka střední
Nováčci
Přípravka mini
Přípravka střední
Přípravka střední
Přípravka střední
Přípravka velká

1
3
4
6
8
9
1
2
2
3
1
2
2
1
2
1

 

22.01.2022 - Poděbradské ledové srdce

Jméno Kategorie Umístění

  Bartyzalová Tereza
  Blehová Ludmila
  Brožová Nikoleta

Žačky mladší
Žačky nejmladší
Nováčci starší

2
16
4

 

08.01.2022 - 12.ročník „Lounská bruslička“

Jméno Kategorie Umístění

  Brožová Nikoleta
  Blehová Ludmila
  Pospíchalová Dominika
  Růžičková Viktorie
  Bartyzalová Tereza

Nováčci
Žactvo nejmladší
Žactvo nejmladší
Žačky mladší
Žačky mladší

1
6
20
24
6

 

19.12.2021 - Vánoční závod - Dvůr Králové

Jméno Kategorie Umístění

 BROŽOVÁ Nikoleta
 BLEHOVÁ Amálie
 BLEHOVÁ Ludmila
 POSPÍCHALOVÁ Dominika
 BARTYZALOVÁ Tereza

Nováčci starší C
Přípravka střední
Žačky nejmladší B
Žačky nejmladší B
Žačky mladší C

1
4
11
15
3

 

11.12.2021 - Velká cena města Mělník

Jméno Kategorie Umístění

 BROŽOVÁ Nikoleta
 POSPÍCHALOVÁ Dominika

Nováčci C starší
Nejmladší žačky B

2
21

 

13.11.2021 - Velká cena Podřipska - Memoriál Karla Krejčího

Jméno Kategorie Umístění

 Brožová Nikoleta

Přípravka

1

 
Více z této kategorie: « Závodní sezóna 2019-2020
Copyright © 2022 SK KRASO Děčín Rights Reserved.