foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Závodní sezóna 2008-2009

03.-07.09.2008 - JPG Merano Itálie

 

kategorie

umístění

Češka Michal (SK KRASO Děčín)
Procházková Karolína (USK Praha)

Junioři taneční páry

8

 

 

 

 

 

 

17.-21.09.2008 - JPG Ostrava

 

kategorie

umístění

Češka Michal (SK KRASO Děčín)
Procházková Karolína (USK Praha)

Junioři taneční páry

10

 

 

 

 

 

 

19.10.2008 - Velká cena Hradec Králové

 

kategorie

umístění

Votápková Karolína

žačky

9

 

 

 

 

 

 

01.-02.11.2008 - Velká cena Mladá Boleslav

 

kategorie

umístění

Votápková Karolína

žačky

12

Kopejsková Barbora

žačky mladší

22

 

 

 

 

 

 

08.11.2008 - Krušnohorská brusle Ústí nad Labem + Ústecká bruslička

 

kategorie

umístění

Votápková Karolína

žačky

1

Kopejsková Barbora

žačky mladší

6


Ústecká bruslička

Tojmarová Jorika

nováčci mladší

1

Kopejsková Tereza

žačky nejmladší

1

Thürlová Hana

žačky mladší

1

 

 

 

 

16.11.2008 - Slánská brusle Slaný

 

kategorie

umístění

Thürlová Hana

žačky mladší A

2

Tojmarová Jorika

nováčci mladší A

3

 

 

 

 

 

22.11.2008 - Velká cena Podřipska - Roudnice n/L.

 

kategorie

umístění

Tojmarová Jorika

nováčci mladší

1

Thürlová Hana

žačky mladší

6

Kopejsková Barbora

žačky mladší

9

Kopejsková Tereza

žačky nejmladší

2

 

 

 

 

 

 

28.11.2008 - Velká cena České Budějovice

 

kategorie

umístění

Votápková Karolína

žačky

11

 

 

 

 

 

 

5.-06.12.2008 - MČR Třinec

 

kategorie

umístění

Češka Michal (SK KRASO Děčín)
Procházková Karolína (USK Praha)

Junioři taneční páry

1

 

 

 

 

 

 

06.12.2008 - VC Nové město nad Metují

 

kategorie

umístění

Thürlová Hana

žačky mladší A

1

Kopejsková Tereza

žačky nejmladší A

1

Tojmarová Jorika

nováčci mladší A

1

 

 

 

 

 

 

11.01.2009 - Ještědská brusle Liberec

 

kategorie

umístění

Kopejsková Barbora

žačky mladší

3

Thürlová Hana

žactvo mladší A

2

Kopejsková Tereza

žactvo nejmladší A

1

Tojmarová Jorika

nováčci mladší A

5

 

 

 

 

 

 

17.01.2009 - "Kralupská klička" Kralupy nad Vltavou + "BRUSLIČKA"

 

kategorie

umístění

Tojmarová Jorika

nováčci mladší A

1

Kopejsková Tereza

nejmladší žačky A

4

Thürlová Hana

mladší žačky A

2

Kopejsková Barbora

mladší žačky

6

 

 

 

 

 

 

24.01.2009 - IV.ročník "Lázeňský pohárek" Mariánské Lázně

 

kategorie

umístění

Jandačová Anastázie

přípravka

3

 

 

 

 

 

 

07.02.2009 - Velká cena Litvínova

 

kategorie

umístění

Votápková Karolína

žačky

1

Kopejsková Barbora

mladší žačky

8

Kopejsková Tereza

nejmladší žačky

2

Tojmarová Jorika

nováčci mladší

2

Pechancová Adéla

přípravka prvky

2

Rosendorfová Vendula

přípravka prvky

3

Šafránková Kristýna

přípravka prvky

11

Tojmarová Petra

přípravka prvky

22

 

 

 

 

 

 

08.02.2009 - "Karlovarská brusle" Karlovy Vary

 

kategorie

umístění

Kopejsková Tereza

nejmladší žačky

1

Thürlová Hana

mladší žačky

1

 

 

 

 

 

 

14.02.2009 - "Velká cena KK Praha" - Praha

 

kategorie

umístění

Votápková Karolína

žačky

13

 

 

 

 

 

 

21.02.2009 - "Křišťálová brusle" - Děčín

 

kategorie

umístění

Thürlová Hana

mladší žačky

1

Kopejsková Tereza

nejmladší žačky

1

Tojmarová Jorika

nováčci mladší

1

Rosendorfová Vendula

přípravka A

7

Thürlová Iva

přípravka A

9

Jandačová Anastázie

přípravka B

1

Tojmarová Petra

přípravka B

7

Pechancová Adéla

nováčci B

2

Šafránková Kristýna

nováčci B

3

 

 

 

 

 

 

22.02.2009 - "Velká cena USK Praha" - Praha

 

kategorie

umístění

Votápková Karolína

žačky

18

 

 

 

 

 

 

28.02.2009 - "Chebská bruslička a špalíček" - Cheb

 

kategorie

umístění

Kopejsková Tereza

nejmladší žačky A

2

Thürlová Hana

mladší žačky A

3

Kopejsková Barbora

mladší žačky nepohárové

3

Šafránková Kristýna

nováčci B

4

Pechancová Adéla

nováčci B

5

Tojmarová Jorika

nováčci mladší A

2

Rosendorfová Vendula

přípravka A

8

Jandačová Anastázie

přípravka B

1

 

 

 

 

 

 

06.-08.03.2009 - "Mistrovství České republiky" - Brno

 

kategorie

umístění

Votápková Karolína

žačky

22

 

 

 

 

 

 

15.03.2009 - "O pohár projektu BRUSLIČKA" - Dvůr Králové

 

kategorie

umístění

Thürlová Hana

mladší žačky A

1 + 1.místo v ČR

Kopejsková Tereza

nejmladší žačky A

3 + 2.místo v ČR

Pechancová Adéla

nováčci B

9 + 13.místo v ČR

Šafránková Kristýna

nováčci B

12 + 14.místo v ČR

Tojmarová Jorika

nováčci mladší A

2 + 1.místo v ČR

Jandačová Anastázie

přípravka A

1 + 4.místo v ČR

 

 

 

 

 

 

22.03.2009 - Krajský přebor - Chomutov

 

kategorie

umístění

Votápková Karolína

žačky

1 + přeborník kraje

Kopejsková Barbora

mladší žačky

2

Thürlová Hana

mladší žačky

4

Kopejsková Tereza

nejmladší žačky

2

Tojmarová Jorika

nováčci dívky

1 + přeborník kraje

Pechancová Adéla

nováčci dívky

9

Šafránková Kristýna

nováčci dívky

10

Jandačová Anastázie

přípravka prvky

1

Rosendorfová Vendula

přípravka prvky

2

Thürlová Iva

přípravka prvky

4

Tojmarová Petra

přípravka prvky

12

Copyright © 2017 SK KRASO Děčín Rights Reserved.