foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Závodní sezóna 2009-2010

ISU JGP Torun Cup 2009 - 12.09.2009

 

kategorie

umístění

Michal ČEŠKA
(SK KRASO Děčín)
Karolína Procházková
(USK Praha)

Junioři taneční páry

9

 

 

 

 

 

 

ISU JGP CROATIA CUP 2009 – Záhřeb –08.–10.10.2009

 

kategorie

umístění

Michal ČEŠKA
(SK KRASO Děčín)
Karolína Procházková
(USK Praha)

Junioři taneční páry

10

 

 

 

 

 

 

30.ročník Slánská brusle ZS Slaný - 31.10. – 01.11.2009

 

kategorie

umístění

Votápková Karolína
Thürlová Hana
Kopejsková Barbora
Kopejsková Tereza
Tojmarová Jorika
Tojmarová Petra

Juniorky nepohárové
Žačky (bruslička)
Žačky (bruslička)
Žačky nejmladší
Nováčci
Přípravka B

3
1
3
6
3
6

 

 

 

 

 

 

Závod Krušnohorská brusle a 9.ročník Ústecké brusličky - 07.11.2009

 

kategorie

umístění

Kopejsková Barbora
Thürlová Hana
Kopejsková Tereza
Tojmarová Jorika
Rosendorfová Vendula
Tojmarová Petra

Žactvo nepohárové
Žactvo-bruslička
Nejmladší žactvo
Nováčci pohár
Mladší nováčci-bruslička
Přípravka B – bruslička

3
1
4
2
3
4

 

 

 

 

 

 

Velká cena Roudnice n/Labem - 21.11.2009

 

kategorie

umístění

Thürlová Hana
Kopejsková Barbora
Kopejsková Tereza
Jandačová Anastázie
Tojmarová Jorika
Rosendorfová Vendula

Žačky
Žačky
Nejmladší žactvo
Přípravka A
Nováčci pohár
Mladší nováčci

1
2
6
5
3
6

 

 

 

 

 

 

Memoriál Pavla Romana v Olomouci – 20. - 22.11.2009

 

kategorie

umístění

Michal ČEŠKA
(SK KRASO Děčín)
Karolína Procházková
(USK Praha)

Junioři taneční páry

9

 

 

 

 

 

Podkrušnohorský pohár Bílina – 28.11.2009

 

kategorie

umístění

Tojmarová Jorika
Rosendorfová Vendula
Jandačová Anastázie
Tojmarová Petra

Nováčci pohár
Nováčci mladší A
Přípravka A
Přípravka B

5
3
6
3

 

 

 

 

 

 

Velká cena města Mělník – 05.12.2009

 

kategorie

umístění

Tojmarová Jorika
Kopejsková Tereza
Kopejsková Barbora
Rosendorfová Vendula
Jandačová Anastázie
Tojmarová Petra

Nováčci dívky pohár
Nejmladší žačky
Žačky
Nováčci mladší A
Přípravka A
Přípravka B

2
4
2
5
5
4

 

 

 

 

 

 

Ještědská brusle Liberec – 09.01.2010

 

kategorie

umístění

Jandačová Anastázie
Rosendorfová Vendula
Tojmarová Petra

Nováčci
Nováčci mladší A
Přípravka B

5
1
2

 

 

 

 

 

 

5.ročník závodu Lázeňský pohárek Mariánské Lázně – 16.01.2010

 

kategorie

umístění

Kopejsková Barbora
Kopejsková Tereza
Šafránková Kristýna
Pechancová Adéla
Rosendorfová Vendula
Jandačová Anastázie

Žačky
Žačky nejmladší A
Žačky nejmladší B
Žačky nejmladší B
Nováčci mladší A
Přípravka A

1
5
9
10
3
4

 

 

 

 

 

 

Lounská bruslička – Louny – 24.01.2010

 

kategorie

umístění

Thürlová Hana
Kopejsková Tereza
Pechancová Adéla
Šafránková Kristýna
Rosendorfová Vendula
Thürlová Iva
Jandačová Anastázie

Žačky
Nejmladší žačky A
Nejmladší žačky B
Nejmladší žačky B
Nováčci mladší A
Nováčci mladší B
Přípravka A

1
1
8
9
2
2
4

 

 

 

 

 

 

BAVARIAN OPEN Oberstdorf GER. – 27.01.–31.01.2010

 

kategorie

umístění

Michal ČEŠKA
(SK KRASO Děčín)
Karolína Procházková
(USK Praha)

Junioři taneční páry

3

 

 

 

 

 

 

Mladoboleslavský pohár – Mladá Boleslav – 31.01.2010

 

kategorie

umístění

Keltnerová Eva
Brňáková Tereza
Tojmarová Petra
Šafránková Kristýna
Tojmarová Jorika
Rosendorfová Vendula

Přípravka C
Přípravka C
Přípravka B
Žačky nejmladší B
Nováčci dívky – pohár
Nováčci mladší A

3
4
6
13
4
14

 

 

 

 

 

 

XIV.ročník VC Litvínov a 3.ročník Podkrušnohorské brusličky 06.02.2010

 

kategorie

umístění

Jandačová Anastázie
Tojmarová Petra
Keltnerová Eva
Brňáková Tereza
Počepková Jana
Černíková Tereza
Rosendorfová Vendula
Pechancová Adéla
Šafránková Kristýna
Kopejsková Barbora
Votápková Karolína

Přípravka A
Přípravka B
Přípravka C
Přípravka C
Přípravka C
Přípravka C
Nováčci mladší A
Žačky nejmladší B
Žačky nejmladší B
Žačky nepohárové
Juniorky

8
3
6
7
13
17
3
6
8
1
1

 

 

 

 

 

 

Zlatá brusle Lovosice - 13.02.2010

 

kategorie

umístění

Votápková Karolína
Kopejsková Barbora
Thürlová Hana
Kopejsková Tereza
Rosendorfová Vendula
Tojmarová Jorika
Brňáková Tereza
Keltnerová Eva
Počepková Jana
Černíková Adéla

Juniorky
Žačky A
Žačky A
Žačky nejmladší
Nováčci mladší A
Nováčci pohároví
Přípravka prvky B
Přípravka prvky B
Přípravka prvky B
Přípravka prvky B

1
1
3
1
6
2
1
3
6
7

 

 

 

 

 

 

Velká cena Prahy – Nikolajka – 20.02.2010

 

kategorie

umístění

Tojmarová Jorika
Votápková Karolína
Kopejsková Barbora
Jandačová Anastázie
Kopejsková Tereza

Nováčci dívky pohár
Juniorky – nepohárové
Žačky nepohárové
Předzávodní – volná jízda
Žačky nejmladší nepohárové

4
3
6
6
12

 

 

 

 

 

 

Malá cena Hradce Králové – 27.02.2010

 

kategorie

umístění

Jandačová Anastázie
Rosendorfová Vendula
Thürlová Iva
Kopejsková Tereza

Přípravka A
Nováčci mladší A – volná jízda
Nováčci B – volná jízda
Žačky

2
3
13
1

 

 

 

 

 

 

Kralupská klička – Kralupy n/Vlt. - 07.03.2010

 

kategorie

umístění

Jandačová Anastázie
Rosendorfová Vendula
Thürlová Iva
Kopejsková Tereza
Pechancová Adéla
Šafránková Kristýna
Kopejsková Barbora
Thürlová Hana
Votápková Karolína

Přípravka prvky A
Nováčci mladší A
Nováčci mladší B
Nejmladší žačky A
Nejmladší žačky B
Nejmladší žačky B
Žačky
Žačky
Juniorky

6
7
12
7
7
10
1
9
1

 

 

 

 

 

 

Mistrovství světa Juniorů Hague Nederland – 08.03. – 14.03.2010

 

kategorie

umístění

Michal ČEŠKA
(SK KRASO Děčín)
Karolína Procházková
(USK Praha)

Junioři taneční páry

26

 

 

 

 

 

 

VC Cheb – 13.03.2010

 

kategorie

umístění

Kopejsková Tereza
Pechancová Adéla
Jandačová Anastázie
Rosendorfová Vendula           
Kopejsková Barbora
Thürlová Hana

Žactvo nejmladší A
Žactvo nejmladší B
Přípravka A
Nováčci mladší A
Žačky
Žačky

5
12
2
4
2
5

 

 

 

ISU JGP Torun Cup 2009  -  12.9.2009
Copyright © 2017 SK KRASO Děčín Rights Reserved.